Pracovník ČS - vonkajšia obsluha čerpacej stanice

27.11.2019 Ing. Adrián Urda

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Janovík
čerpacia stanica SLOVNAFT, Diaľnica D1 , JANOVÍK východ, Janovík západ čerpacia stanica SLOVNAFT diaľnica D1 , Janovík
08203

Typ pracovnej ponuky: Služby; Čašník, Obsluha čerpacej stanice
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,4 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Školenia, kompletné pracovné uniformy prispôsobené ročným obdobiam, motivačné provízie, príplatok za dopravu, gastro lístky, dlhodobo stabilné pracovné miesto vhodné aj pre študentov a dôchodcov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,40 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Vonkajšia obsluha čerpacej stanice - tankovanie PHM, komunikácia a obsluha zákazníkov v obslužnom priestore ČS, údržba výdajných stojanov a okolia ČS.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Nutnosť dochádzať na čerpaciu stanicu motorovým vozidlom (diaľnica Prešov-Košice). Príjemné a dôveryhodné vystupovanie. Žiadosti s profesijným životopisom a kontaktnými údajmi, prosím, zasielať výhradne e-mailom, prípadne písomne na adresu ČS.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • technický talent
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)