Medior Java vývojár pre projektantský nástroj EPOS

Siemens s.r.o. - Siemens Mobility

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Žilina; Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Spoločnosť Siemens Mobility hľadá v Žiline pracovníkov pre vývoj projektantského nástroja EPOS, ktorý sa používa na projekciu dát pre vlakový zabezpečovač ETCS.

Jedná sa o veľký distribuovaný projekt s medzinárodnými projektovými tímami.
Predpokladané práce na uvedenej pozícii zahŕňajú:

• analýzu požiadaviek našich zákazníkov,
• návrh a implementáciu riešení,
• prípravu automatických regresných testov,
• prípravu technickej dokumentácie.

Pozícia vyžaduje sporadické pracovné cesty.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Čo očakávame

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
technický smer – informatika, elektrotechnika a pod.

Jazykové požiadavky
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk – výhodou

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Technické znalosti:
• Java -  pokročilý
• ClearCase - pokročilý

Osobnostné predpoklady:
Spoľahlivosť, systematickosť, stabilita, lojalita, iniciatívnosť, komunikatívnosť, tímovosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať v medzinárodnom prostredí.

Nice to have
• základné znalosti z oblasti elektrotechniky sú výhodou,
• znalosti z oblasti železničných zabezpečovacích systémov sú výhodou,
• znalosti agilných metód vývoja softvéru sú výhodou.

Čo ponúkame

• 1600 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena *Seniorita kandidáta bude zohľadnená v ponuke.
• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Ponúkaný plat

1600 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ variabilná odmena

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie