Vedúci Zmeny KFC Relaxx Bratislava 1100 euro + bonus od 100 euro

01.08.2020 Queensway Restaurants Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: KFC, Einsteinova, Petržalka, Bratislavský kraj
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Predavač, Vedúci úseku predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 - 1200 EUR
1100 euro + bonus od 100 euro a viac
Termín nástupu do práce: od 23.12.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Podpora riadenia prevádzky, samostatné riadenie pracovných zmien, komunikácia s dodávateľmi, práca s reštauračným systémom, spracovanie a zasielanie denných hlásení, zodpovednosť za dodržiavanie firemných štandardov školenie zamestnancov, dokonalé ovládanie jednotlivých pozícií prevádzky a ochota pracovať na jednotlivých pozíciách.

Iné výhody:

- flexibilné zmeny

- motivačné odmeny od 100 euro každý mesiac

- v rámci zamestnaneckých obedov majú zamestnanci nápoje a jedlo z ponuky reštaurácie úplne zadarmo a počas dňa ovocie, alebo vždy dačo malé pod zub v priestoroch pre zamestnancov

- snažíme sa podporovať kariérny rast zamestnancov a preto zamestnanci majú možnosť zdokonalovať sa v anglickom jazyku, alebo vzdelávať sa prostredníctvom nášho tréningového programu v oblasti gastronómie

- podporujeme aktívny životný štýl, preto každý zamestnanec zamestnaný na trvalý pracovný pomer získa zadarmo Multisport Kartu ktorou môže využívať služby športových centier po celom Slovensku

- rodina a zázemie zamestnancov je pre nás rovnako dôležité ako pracovné prostredie, preto pri narodení dieťaťa, svadbe alebo narodeninách okrem gratulácii poskytujeme aj finančný príspevok

- počas roka organizujeme jedinečné Teambuilding aktivity spojené so zábavou a výborným občerstvením

Informácie pre uchádzača:

Uchádzač by mal vedieť preukázať:
- potvrdenie o odbornej spôsobilosti
- potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti
- náklady spojené s vybavovaním hradí spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

organizačné vlastnosti schopnosť riadiť tím, poctivosť, spoľahlivosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie