#TsmeMy

    Brigáda pre technicky orientovaného študenta

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš sa počas vysokej školy naučiť ako funguje Magio TV?
    Náš tím sa venuje TV produktom (Magio GO, Magio TV) a úzko spolupracujeme v rámci Slovenskej aj Českej republiky. Tvoríme produktovú stránku video on demand, komplexne sa staráme o knižnice v oboch krajinách a neustále niečo inovujeme. Keď sa pridáte do nášho tímu, stanete sa toho všetkého súčasťou a budete sa podieľať na tvorbe nových produktov a celého portfólia.
    Čomu sa budete venovať:
    - správa titulov vo VoD
    - tvorba a úprava xml
    - testovanie video formátov v laboratóriu
    - nasadzovanie filmov do Magio TV platforiem
    - pridávať popisy k filmom
    - ďalšia rôznorodá technická podpora tímu.

    Upresnenie platových podmienok

    od 5€ brutto/hod, závisí od skúseností

    Benefity a ďalšie výhody

    - Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    - Možnosť osobného a kariérneho rozvoja

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Koho hľadáme:
    - zodpovednosť a zmysel pre detail
    - technické zručnosti a myslenie
    - vedieť pracovať s FTP
    - vedieť čítať a pracovať s XML súbormi
    - poznať video a audio formáty

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!