Pracuj ako skladník- manipulant v známej logistickej spoločnosti - Devínska Nová Ves!!

02.08.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 814 - 950 EUR
Základná mzda 814,90€ brutto + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: od 25.11.2019 do 25.12.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vychystávanie dielov podla objednávacích listov pre výrobnú linku
práca na 2 alebo 3 zmeny

Iné výhody:

zaujímavé platové ohodnotenie
dochádzkový bonus
pravidelné zálohy
stravné lístky v hodnote 3,83€
práca v stabilnej nadnárodnej LOGISTICKEJ spoločnosti
práca v príjemnom kolektíve a prostredí
zabezpečené ubytovanie v blízkosti pracoviska zdarma

Spoločnosť je globálnym lídrom v oblasti logistiky. Špecializuje sa na medzinárodné doručovanie, kuriérske služby a prepravu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

spoľahlivosť
logické myslenie