Konštruktér/ Strojný inžinier (Ref. č.: PR/022110)

04.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Konštruktér, Servisný inžinier, Strojný inžinier, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500 € podľa seniority a požadovaných skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Navrhovanie súčiastok, strojov, zariadení, testovanie mechanických komponentov a konštrukcia stroja
* Vývin a optimalizácia malých mechanických komponentov
* Integrácia mechanickej konštrukcie a vývoj nových materiálov
* Komunikácia s klientmi a dodávateľmi.
* Riešenie vzniknutých technických a technologických problémov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

SolidWorks

* Vzdelanie v oblasti strojárstva
* Predchádzajúca prax na podobnej pozícii
* Skúsenosti s konštrukciou jednoúčelových strojov
* Skúsenosti s prácou s 3D CAD/ Solidworks
* Silné technické myslenie
* Anglický jazyk na komunikačnej úrovni