Personalista (Ref. č.: PR/022058)

03.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika; Personalista, Personálny konzultant, Recruiter, špecialista výberov, Špecialista pre vzdelávanie a tréningy
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 ,- Eur btt
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Organizácia náborov nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti
* Práca s databázou
* Spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce, komunikácia s príslušnými úradmi
* Komunikácia s vedením spoločnosti
* Vypracovávanie HR reportov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

* Anglický jazyk - B2 podmienka
* Skúsenosť v oblasti HR