Technik údržby - mechanik

Siemens s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Inžinier údržby, Údržbár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu v spoločnosti SIPRIN zabezpečujúceho údržbu výrobných liniek hľadáme nových kolegov, ktorých úlohou bude:

> zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovanej montážnej linky
> starostlivosť o mechanické zariadenia zariadenia montážnej linky
> starostlivosť o plniacu, skrutkovaciu, dopravníkovú a manipulačnú techniku

Ponúkame prácu v nasledovnom zmenovom režime: práca pondelok až piatok, 2 dni ranná, 2 dni nočná, 2 dni voľno, víkendy voľné s výnimkou každej šiestej nedele, 12 hodinové zmeny.

Odborné predpoklady a zručnosti:
> stredoškolské vzdelanie s maturitou (odbor strojárstvo, mechatronika)
> odborné vedomosti z oblasti mechaniky
> znalosť práce s PC výhodou
> znalosť nemeckého jazyky výhodou
> skúsenosti s niektorými z nasledujúcich strojných zariadení výhodou: manipulátory, plniaca technika, skrutkovacia technika, zdvíhacia technika, vysoko regálový sklad, dopravníková technika

Ponúkaný plat

1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mesačná mzda po skúšobnej dobe od 1 200 € brutto/mesiac

Benefity a ďalšie výhody

Komplexný zaškolovací program
• Dovolenkový príspevok (13. plat)
• Vianočný príspevok
• Bonus za odporúčanie nového zamestnanca
• Stravný lístok 4,- EUR / deň (príspevok zamestnanca 0,85- EUR)
• Príspevok na dopravu
• Príspevok na ubytovanie - možnosť získať príspevok až do výšky 150 eur/mesiac
• Príspevok pri pracovnom výročí
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku)
• Teambuildingy, Vianočný večierok
• Príspevok na kultúru a šport
• Poskytnutie ďalšieho pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
• Zvýšené odstupné
• Zvýšená náhrada príjmu pri PN

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- tímový a aktívny prístup k práci
- ochota a schopnosť učiť sa
- flexibilita, samostatnosť
- ochota pracovať v uvedenom zmenovom režime

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno