Cost Controller (Ref. č.: PR/022085)

11.07.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Prievidza
Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Finančný analytik, Finančný kontrolór, Rozpočtár, kalkulant, Špecialista reportingu
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 1200 €
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Príprava a priebežná aktualizácia nákladových kalkulácií produktu.
* Sledovanie výnosnosti produktu počas jednotlivých výrobných fáz.
* Príprava analýz.
* Analýza výkazu ziskov a strát.

Iné výhody:

* Práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti na oddelení výskumu a vývoja.
* Možnosti kariérneho rastu.
* Flexibilný pracovný čas.
* Sociálny program a benefity.
* Relokačný bonus.
* Letný a zimný bonus.

* Svoje životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel

* Vysokoškolské vzdelanie - oblasť ekonomika, manažment alebo technická oblasť.
* Minimálne 2 roky pracovná skúsenosť v oblasti kontrolingu vo výrobnej spoločnosti - je podmienkou.
* Veľmi dobrá znalosť programu MS Excel.
* Znalosť SAP výhodou.
* Plynulá znalosť anglického jazkya.
* Precíznosť, analytické myslenie, vzťah k číslam, zmysel pre detail.