custom-banner

Špecialista na IT systémy – Business Solutions

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1650 EUR
    vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe. (prvé štyri roky garantovaný zmluvný nárast mzdy)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

V súčasnosti hľadáme kandidáta pre maloobchodnú spoločnosť špecializujúcou sa na prevádzkovanie obchodov na svojom trhu na Slovensku, spoločnosť pôsobí okrem Slovenska vo viacerých krajinách sveta.

Ako kandidát budete súčasťou dobre fungujúceho tímu v príjemnom a tvorivom pracovnom prostredí, spoločnosť ponúka aj kvalitný vzdelávací program, stabilné zamestnanie, možnosť profesijného rastu a získate prácu v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.

Náplň vašej práce:
• Spravovanie a inštalácia aplikácií a systémov
• Riešenie problémov prevádzky systému (troubleshooting)
• Pomoc na 2nd Level Hotline (support)
• Aplikácie, integrácie vrámci dodržiavania medzinárodných noriem
• Participácia na pripravovaných projektoch v oblasti IT na SVK.

Benefity a ďalšie výhody:

• Program školení a sebarozvoja
• Multisport karta
• Gastro karta
• Deň plateného voľna pri špeciálnych udalostiach
• Možnosť kariérneho rastu aj vrámci iných krajín
• DDS (doplnkové dôchodkové poistenie)
• Atraktívne finančné ohodnotenie
• Firemné jubileum
• Ďalšie benefity budu predstavené pri osobnom stretnutí

Informácie pre uchádzača:

Ideálny kandidát by mal mať:

• Skúsenosti na podobnej pozíciii
• Nemčina alebo angličtina na komunikatívnej úrovni
• SQL – základy
• Tímový hráč
• Schopnosť pracovať pod stresom

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)