Technik výstavby a údržby telekomunikačnej siete

21.11.2019 SWAN MS, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie; Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: od 7.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

inštalácia, montáž a konfigurácia telekomunikačných systémov a zariadení v určenom rozsahu podľa PD, inštalovanie kabeláže, montáž anténnych systémov, mobilných technológií, výkon profilaktických prehliadok, výkon re-konfigurácií existujúcich zariadení

Iné výhody:

zvýhodnený balík produktov SWAN, služobný telefón, práca v stabilnej spoločnosti, pracovná doba len počas pracovného týždňa

platné osvedčenie §21 v zmysle vyhl. MPSC a RSR č.508/2009 Z.z., zdravotná spôsobilosť, schopnosť a záujem manuálne pracovať, schopnosť práce vo výškach, samostatnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie v kontakte so zákazníkom, schopnosť pracovať v tíme, ochota cestovať služobným autom po regióne, práca vhodná aj pre absolventa s osvedčením a majúceho záujem sa učiť od skúsených kolegov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Administrácia LAN/WAN, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

elektrotechnické vzdelanie