VODIČ VZV - RETRAK

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Vodič VZV - RETRAK

Náplň práce:
- obsluha VZV - Retraku
- vykladanie/nakladanie paliet s tovarom z a do kamiónu
- vyskladňovanie/naskladňovanie tovaru v sklade
- rozvoz materiálu v rámci skladu

Podmienkou je prax na VZV- Retraku min. 1 rok. Doprava a ubytovanie zabezpečené a hradné firmou. Znalosť NJ alebo AJ je výhodou.
Mzda: 10,15 Eur.
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte nás na týchto tel. číslach: 0949 231 273, 0948 464 487 alebo 0948 443 426,
Životopisy zasielajte kliknutím na - email alebo na Reagovať na ponuku.

Benefity a ďalšie výhody:

Zabezpečené ubytovanie
Zabezpečená doprava
Možnosť záloh
Výplatný termín 15-tého nasledujúceho mesiaca

Informácie pre uchádzača:

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na týchto tel. číslach:
0949 231 273, 0948 464 487 alebo 0948 443 426.

Všeobecne požadované znalosti:

Samostatnosť
Flexibilita
Zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vodičský preukaz:
    B