ČSOB

Segmentový manažér pre oblasť digitálneho predaja (zameranie na produkty consumer finance)

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Baví ťa uvažovať nad tým, ako urobiť veci lepšie?
*Máš odvahu hovoriť v mene klienta a hájiť jeho záujmy v rámci pracovného tímu aj keď to môže pre celý váš tím znamenať podstatne viac práce a námahy?
*Dokážeš súčasne pri tom zvážiť aj to, čo to prinesie pre banku?
*Ak si odpovedal na všetky otázky „áno“, hľadáme na pozíciu Segmentového manažéra pre oblasť digitálneho predaja (zameranie na produkty consumer finance) možno práve Teba.
*Čo bude tvojou úlohou?
*Na tejto novej pozícii v rámci novovybudovaného pracovného tímu bude tvojou úlohou zadefinovať a vykonávať zmeny nevyhnutné na výrazné zvýšenie predaja produktov spotrebiteľského financovania cez digitálne kanály.
*Čo potrebujeme my od Teba?
*Tvoj prínos v tíme bude vďaka pohľadu klienta, ktorý dokážeš pretransformovať do jedinečnej ponuky.
*Každodenne potrebuješ pracovať s feedbackmi klientov a využívať všetky možnosti, ako sa dostať k názoru zákazníka na naše produkty.
*Potrebuješ silný zmysel pre detail, vďaka ktorému nezabudnete riešiť drobné (a často otravné) detaily, ktoré však vo výsledku výrazne zavážia.
*Potrebuješ dostatočnú dávku asertivity, aby si vedel povedať, že „good enough“ v tomto prípade nestačí a proste sa to musí urobiť inak.
*Potrebuješ vytrvalosť a schopnosť doťahovať veci. Nestačí niečo spustiť a potom sa posúvať k ďalšej „fancy“ veci. Každá zmena vyžaduje opateru, pravidelné vyhodnocovanie a následný „každodenný“ finetunning.
*Máš vysokú mieru sebamotivácie a zodpovednosti. Prácu si v tíme organizujete samostatne, ale máte definované hlavné dátumy, ku ktorým je potrebné dodať výstupy.
*Ovládaš (aspoň čiastočne), ako funguje úverový proces.
*Ak vieš, ako funguje digitál, predaj v digitáli, analytické nástroje v digitáli, je to plusom, ale vo vašom tíme sú ľudia, ktorí ti to radi vysvetlia.
*Popis práce:
*sledovanie a analýza potrieb klientov a trendov v oblasti spotrebiteľského financovania v digitálnom svete
*vyhodnocovanie aktuálneho stavu a návrh úprav v cene, podmienkach, procese
*neustále prehodnocovanie procesu a jeho efektivity a akceptovateľnosti pre klienta
*príprava marketingových aktivít v rámci SLAM tímov

Upresnenie platových podmienok

od 1400 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1400 € brutto
zamestnanie v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine a zároveň inovatívnej spoločnosti
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
prepracovaný systém vzdelávania – pozitívne oceňovaný novoprijatými kolegami
zamestnanecké výhody na produktoch a službách ČSOB finančnej skupiny
príspevok na DDS a životné poistenie
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania #LI-LD

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie, matematiky
*prehľad o úverových produktoch a ich procesoch
*orientácia a chápanie aktuálne prostredia ČSOB
*samostatný a aktívny prístup k riešeniu úloh
*precíznosť, iniciatívnosť, kreativita
*MS Office na užívateľskej úrovni (MS Excel – na pokročilej úrovni)
*znalosť anglického jazyka výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie