Strojársky špecialista

03.12.2019 Enabling Technology Solution s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Nové Mesto nad Váhom
Trenčianske Bohuslavice
Trenčianske Bohuslavice 351
91307

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj; Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1051 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

* možnosť pracovať s pokrokovými technológiami
* školenie a ďalšie vzdelávanie v spoločnosti
* jazykové kurzy

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1051 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
* návrhové výpočty kompozitných štruktúr založené na existujúcich a novo vyvinutých matematických modeloch
* vývoj štruktúr, ich prvkov a zlúčenín z kompozitných a kovových materiálov
* príprava na výrobu, vývoj výrobných nástrojov a výroba kompozitných výrobkov
* príprava a vykonávanie skúšok na určenie stavu napätia a deformácie vyrobených vzoriek a funkčnej schopnosti vyvinutých konštrukcií
* vypracovanie a vykonanie projektovej dokumentácie
* práca v CAD systémoch (Autodesk Inventor, AutoCAD, Compas-3D)
* analýza stavu napätia kompozitných štruktúr metódou konečných prvkov v softvérových balíkoch ANSYS a CosmosM
* vývoj matematických modelov a výpočet pohybových programov pôsobiacich častí navíjacieho stroja pomocou programov vyvinutých nezávisle v Mathcad a Delphi a pomocou dodávaného produktu WindingExpert od Mikrosam

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Delphi - vysoká
  • Autodesk Inventor - vysoká
  • AutoCAD - vysoká

Ďalšie požiadavky:

* znalosť a ovládanie práve v CAD systémoch - Autodesk Inventor, AutoCAD, Compas-3D
* znalosť a ovládanie softvérových balíkov ANSYS a CosmosM
* znalosť a ovládanie programovacích jazykov Delphi, Pascal

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Enabling Technology Solution s.r.o.
91307 Trenčianske Bohuslavice
Slovensko