Servisný technik stacionárnych zdrojov elektrickej energie

05.12.2019 INECO Slovakia, s. r. o.
Miesto práce: Slovenská republika; Košický kraj, Prešovský kraj; Košice, okres Michalovce, okres Sabinov, Sobrance, okres Trebišov, okres Vranov nad Topľou; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Elektronik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Servis stacionárnych zdrojov elektrickej energie na báze plynových piestových motorov, servis kogeneračných jednotiek.

Iné výhody:

Služobné vozidlo

Informácie pre uchádzača:

Platná vyhláška min. § 21 - elektrotechnik

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Mechanická zručnosť, aspoň čiastočná znalosť z oblasti fungovania spaľovacích motorov, práca aj s ťažšími bremenami

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Servis stacionárnych zdrojov elektrickej energie na báze plynových piestových motorov - servis kogeneračných jednotiek, práca na území celej SR, prioritne košický a prešovský kraj

Oblasť pôsobenia:

Oprava elektrických prístrojov

Adresa:

INECO Slovakia, s. r. o.
Slovenskej jednoty 8
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ineco Slovakia s.r.o.
Slovenskej jednoty 8, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: 00421903904833