Plant Quality Manager and H&S

09.11.2019 Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Prologis Park, Dolné Hony DC1
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality; Manažér kvality, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 3700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 3700 EUR, avšak v prípade, že Tvoje skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore
- priateľské pracovné prostredie
- koncoročné odmeny
- služobný automobil
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Záujemcov voláme na individuálny pohovor

Náplň (druh) práce
Máš skúsenosti s riadením kvality vo výrobnom automotive prostredí a máš chuť veci tvoriť a nastavovať? Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak sa ozvi pre viac info a budeš zodpovedný za:
- Plánovanie, kontrola a dohľad nad zabezpečením kvality vo výrobnom závode (vstupná kontrola kvality, procesná kontrola kvality, systém, výstupná kontrola kvality, zákazník, dodávatelia)
- Plánovanie, kontrola a dohľad nad zabezpečením BOZP a Požiarnej ochrany vo výrobnom závode
- Riadenie oddelenia kvality /cca 6 zamestnancov/
- Plánovanie procesov a metód podľa noriem a špecifikácií zákazníka
- Neustále zlepšovanie procesov a metód na zabezpečenie kvality
- Vykonávanie interných a externých auditov
- Implementácia nástrojov riadenia kvality a riadenia

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Prax v oblasti kvality minimálne 5 rokov, z toho aspoň 2 roky v manažérskej pozícií
- Prax v automobilovom priemysle
- Anglický jazyk na úrovni B2/C1
- Výborná znalosť nástrojov manažérstva kvality
- Schopnosť viesť, riadiť a motivovať tím
- Silná osobnosť
- Schopnosť rýchlo sa rozhodovať
- Rázny, ale nekonfliktný typ

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • sebaistota
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.
AC Diplomat, Palisády 29/A
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421940626916