Skladový pracovník - Pezinok / Senec

08.06.2020 HOPI SK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Senec
Senec
Diaľničná cesta, Logistický areál Goodman, 4416/18
90301

Senec
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 760 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Motivujúce mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkonnosť. Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, priateľský kolektív. Práca v novom modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky. Možnosť profesijného rastu schopným pracovníkom. Zabezpečená doprava do Senca - z Hlohovca, Maduníc a Leopoldova. Možnosť pracovať na skrátený pracovný uväzok (vhodné pre matky s deťmi) - po dohode s vedením spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
760 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 4. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Logistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Pracovník v sklade (skladník) zabezpečuje príjem tovaru (resp. materiálu) do skladu, jeho skladovanie a výdaj zo skladu. Vystavuje príjmové a výdajové doklady, vykonáva inventúry a vedie evidenciu tovaru v sklade.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Požadujeme: tímový hráč, skúsenosti z logistickej prevádzky vítané, výhoda preukaz VZV, zodpovedajúci zdravotný stav, zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve, trestná bezúhonnosť, ochota pracovať v nepretržitej prevádzke - 3 zmeny, odolnosť voči stresu, flexibilita, zmysel pre zodpovednosť.