Frontend/ Backend SW developer pre mobility projekty

Siemens s.r.o. - Siemens Mobility

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Žilina; Žilina

Pozícia / odvetvie

Programátor

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Koho hľadáme

V Siemens Mobility rozširujeme tím pre projekty vývoja toolov a produktov z mobility sektora. Inžinierske centrum v Žiline, kde bude vývoj toolu zastrešený, je súčasťou medzinárodných projektových tímov so zameraním na železničnú dopravu a projekciu železničných zabezpečovacích systémov s celosvetovou pôsobnosťou.

Budeš sa podieľať na vývoji smart riešení a produktov novej decentralizovanej architektúry pre mobility odvetvie. V neposlednom rade aj na vývoji riešení, ktoré podporujú naše produkty (napr. tooly, diagnostické riešenia atď.), ktoré patria medzi špičku na svetovom trhu.

Do tímu hľadáme:
- niekoľkých skúsených developerov, ktorí budú základom tímu a
- niekoľkých juniorov - vhodné aj pre šikovných absolventov

Vývoj softvéru prebieha v agilnom prostredi s podporou vývojoveho procesu Continues Integration.

Čo by bola náplň tvojej práce?
* analýza požiadaviek našich zákazníkov
* design softvérové riešenia
* príprava technickej dokumentácie
* implementácia softvérových modulov,
* a príprava automatických modulových testov

Je tvoje vzdelanie IT alebo iného technického zamerania?
Máš skúsenosti s používaním Windows, Debian, OpenSuse a programovaním v Java či Angular JS ?
Nemáš problém komunikovať v angličtine ?
Robil si už predtým softvérovú analýzu a rád navrhuješ nové riešenia ?
Tak toto je práca pre teba !

Okrem zaujímavého projektu ťa určite budú zaujímať i naše benefity.

Pre našich zamestnancov usporadúvame teambuildingy, pretože dobrý team je pre nás základom. Vedel si, že slovo „team” znamená „together everyone achieves more”? A to my chceme dosiahnuť!

Okrem iného našim zamestnancom poskytujeme vouchery na rôzne wellnes pobyty a športové aktivity a taktiež ponúkame množstvo rodinných príspevkov ako príspevok pri životnom jubileu, príspevok pre dieťa navštevujúce predškolské zariadenie, voľné dni nad rámec dovolenky stanovenej v Zákonníku práce...

Vieme, že vzdelávanie je dôležité a preto by si ako náš zamestnanec mal možnosť zúčastňovať sa na jazykových kurzoch, elearnigu, soft skills trainingu a ďalších.

Samozrejme sa oplatí spomenúť i fakt, že by si mal možnosť pracovať v príjemnom prostredí v perle severného Slovenska- v Žiline a bol by si súčasťou skvelého tímu :-)

Veríme, že ťa naša ponuka zaujala. Neváhaj a zašli nám svoje CV.
Ak si ten pravý, radi ťa stretneme a poskytneme ti detailnejšie informácie.

Tešíme sa na teba!

Viac informácií vo videu z nášho pracoviska:

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Čo očakávame

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové požiadavky
Anglický jazyk – komunikatívna úroveň B2
Nemecký jazyk – na úrovni porozumenia hovorenému slovu a písanému textu

Počet rokov praxe
0

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme:
Skúsenosti s AngularJS, HTML, Javascript, JSON, AJAX
Java, Java RCP a Java Spring Boot sú požadované.
Skúsenosti s vývojom v C# (.NET) sú vítané.
Skúsenosti s návrhom architektúry a dizajnom softvéru sú vítané.

Technológie, ktoré využívame na projektoch
Platformy :
Amazon WEB services

Databázy:
Mongo DB, SQL database, PostgreSQL

Continues integration:
Jenkins

Frameworky pre automatizované testovanie:
JUBULA, Katalon

Virtualizácia:
VmWare, Docker

Operačné systémy:
Windows, Debian, OpenSuse

Iné:
REST, SNMP

Osobnostné predpoklady:
- analytické schopnopsti
- iniciatíva
- schopnosť učiť sa a následne požívať nové SW technológie
- vysoký nárok na kvalitu

Ponúkaný plat

1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ Variabilná odmena

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie