Strážnik/Vrátnik

04.11.2019 Dan - Slovakia Agrar, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Veľký Meder
Okočská cesta 7
93201

Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Pomocné práce a brigády; Pracovník strážnej služby, Vrátnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,18 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- zaujímavý balík benefitov (300 Eur / rok na kafeteriu a ďalšie zaujímavé benefity ako napr. zľavy u partnerov, odmena za nového kolegu...),
- priestor pre kariérny rozvoj,
- pravidelné teambuildingové akcie,
- motivujúce platové ohodnotenie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,18 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZPTechnické a manuálne prierezové zamestnaniaOzbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis alebo nás kontaktujte na nižšie uvedenom telefónnom čísle.
Kontaktovať budeme len uchádzačov s vyhovujúcim profilom, za pochopenie ďakujeme.

Náplň (druh) práce
- Vrátnik, strážnik objektov,
- pravidelná kontrola areálu farmy/strediska, kontrola budov, zariadení a zabezpečenia farmy/strediska,
- kontrola funkčnosti kamerového systému,
- evidencia nafty, výdaj a príjem nafty vrátane kontroly uzáverov nádrží strojov a zariadení a kontroly funkčnosti zariadení na tankovanie nafty,
- vedenie evidencie vchádzajúcich a vychádzajúcich vozidiel a ich kontrola (kontrola nákladného priestoru a kabíny),
- zabezpečenie vozidiel s nákladom krmiva a zvierat plombou,
- vedenie evidencie príchodu a odchodu zamestnancov na farmu/stredisko,
- vedenie evidencie príchodu a odchodu cudzích osôb na farmu/stredisko, umožnenie vstupu cudzím osobám na farmu,
- sledovanie monitorovacieho systému, resp. používanie monitorovacieho systému za účelom získania prehľadu a dianí na farme/stredisku,
- hlásenie mimoriadnych udalostí, ako požiar, vlámanie, krádež, zranenie zamestnanca, poškodenie majetku, resp. iné udalosti nadriadenému zamestnancovi a podľa charakteru udalosti prípadné privolanie polície, hasičského zboru, alebo záchrannej služby,
- vedenie predpísanej evidencie, najmä, nie však výlučne Knihy závad a mimoriadnych udalostí, Knihy stavu nafty, Knihy evidencie vozidiel, Knihy evidencie návštev,
- upratovanie na vyznačených miestach stredísk a fariem,
- údržba oplotenia,
- údržba budovy ATS.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- bezúhonnosť (čistý register trestov)

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Dan - Slovakia Agrar, a.s.
Nový Dvor NULL
93201 Veľký Meder
Slovensko
Tel: +421911105423