Manažér v eventovej spoločnosti HAVE FUN EVENTS, s.r.o.

05.12.2019 HAVE FUN s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Pezinok
Viničné
Družstevná 1
90023

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

800 Eur brutto + variabilná provízia z predaja (primárne závislá od výkonu a schopností človeka), v prípade polovičného úväzku alikvotne

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaObchod, marketing a reklamaUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Náplň (druh) práce
Zamestnanec - manažér sa stará o plynulý chod eventovej spoločnosti, ktorá je na trhu už 11 rokov s viac ako 60-timi vlastnými športovo-zábavnými aktivitami, spracúva dopyty od klientov, zabezpečuje realizáciu objednávok od firemných aj individuálnych klientov, a vyhľadáva nové príležitosti na aktivity i nových klientov. Kľúčová je na tejto práci komunikácia s klientmi, partnermi a dodávateľmi, vytváranie cenových ponúk a kreatívnych programových ponúk na firemné akcie a teambuildingy, plánovanie, organizovanie akcií a športových teambuildingov, zabezpečovanie personálu na akcie, čiastočne aj predajná a propagačná činnosť. Realizuje telefonické hovory, emailovú komunikáciu a osobné obchodné stretnutia s klientmi ohľadne akcií, komplexne riadi a zabezpečuje firemné akcie od dopytu až po ich úspešnú realizáciu, koordinuje externých zamestnancov, dáva im inštrukcie, vykonáva ich kontrolu na akciách, spracúva fakturáciu za akcie a vykonáva všetky ďalšie činnosti spojené s fir. akciami ako sú marketingové činnosti, editácia web stránok, FB, Instagram, katalóg, billboardy, komunikácia s grafikom, rôzne doplnkové administratívne činnosti súvisiace s činnosťou firmy. Súčasťou práce je aj komunikácia s klientmi ohľadne športových kurzov (hlavne lukostreľby), zabezpečovanie trénerov na kurzy a ich spájanie so zákazníkmi. Komunikácia s klientami pri objednávaní športových služieb, kurzov, vystavovanie poukážok a koordinuje využitie vonkajšieho i vnútorného športového areálu spoločnosti.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vedenie ľudí
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Otvorený extrovertný pozitívny typ zodpovedného človeka, samostatný a spoľahlivý, vysoko komunikačne zdatný, ktorý rád a otovorene komunikuje s ľuďmi, šport a zábava mu/jej je blízka a chce tieto služby zabezpečovať pre iných ľudí, je férový/á a čestný/á, má rád výzvy, rád/rada robí a skúša nové veci a kreativita mu/jej je blízka, vie doťahovať veci do konca, vie prevziať zodpovednosť za úlohu a projekt, pracuje stále na sebe, rád/rada sa učí nové poznatky a trendy, má strategické myslenie, ale tiež sa vie sústrediť aj na detaily, ktoré v tejto práci často rozhodujú o úspechu. Ideálne ak má úchádzač pracovné skúsenosti aj z práce v zahraničí (letné študentské programy) a ovláda základy psychológie komunikácie a predaja a má pozitívny vzťah k športu.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)