Prax v oblasti financií počas štúdia

15.12.2019 IBM International Services Centre s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pribinova, Bratislava, Slovensko
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Finančný analytik
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 Eur/hodina
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si študent 3. alebo 4. ročníka vysokej školy s ekonomickým zameraním a hľadáš dlhodobú brigádu?
Toto je ideálna šanca pre teba! Máš možnosť vyskúšať si prácu v nadnárodnej korporácii už počas svojho štúdia a získať neoceniteľné skúsenosti.

Čo potrebuješ vedieť:
- Rozprávať po anglicky
- Mať zmysel pre detail a mať pozitívny vzťah k číslam
- Byť zodpovedný a mať schopnosť pre dobrý time manažment
- Byť tímový hráč

Čo budeš u nás robiť:
- podporovať tím finančných analytikov, ktorí majú na starosti vyplácanie predajcov v rámci špecifického programu provízií

Čo ti ponúkame:
- Zaškolenie a získanie relevantných skúseností
- Flexibilitu a možnosť zladenia práce a štúdia
- Pridelený notebook a možnosť využívať angličtinu každý deň
- Mladý kolektív a dynamické prostredie medzinárodnej firmy

Pošli svoj životopis už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie