Klampiar, pokrývač

09.12.2019 TECORA, s.r.o.
Miesto práce: Stavebné práce realizované podľa dohody so zamestnávateľom. Francúzsko (Île-de-France), Slovenská republika.
Francúzsko; Prešovský kraj; Bardejov
Typ pracovnej ponuky: Klampiar, pokrývač, Montážnik, Tesár
Ponúkaný plat (základná mzda): 9,5 EUR/hod.
Ponúkame prácu pre strechárov, pokrývačov, klampiarov. Pre jednotlivcov aj ucelené partie do TPP.
Stavby sú realizované vo Francúzsku a SR. Francúzsky jazyk výhodou, nie nutnou podmienkou. (Mzda hod. 9,5 EUR v čistom + prémie na úkol a čas).
Požadujeme zodpovedný prístup a chuť sa učiť.

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletné riešenie striech.

Iné výhody:

Zamestnávateľ zabezpečuje a hradí všetko: firemné vozidlo, doprava na stavbu, ubytovanie súkromné, firemné náradie.

Informácie pre uchádzača:

Ďalšie informácie na
- 00421 908 377 342
- www.tecora.sk
- email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Zodpovedný prístup

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Tecora, s.r.o. bola založená v roku 2016. Od svojho vzniku pôsobí v oblasti stavebných a konštrukčných prác. Hlavnou činnosťou spoločnosti sú stavebné práce všetkého druhu. Prevažujúcou činnosťou firmy sú klampiarske a tesárske práce pre rodinné a bytové domy, pamiatkové objekty, priemyselné budovy spoločností a ďalšie., nasledujú stavebné činnosti so zameraním na výstavbu a rekonštrukcie stavieb občianskej vybavenosti, výrobných a priemyselných hál, administratívnych budov.

Oblasť pôsobenia:

Pokrývačské práce

Adresa:

TECORA, s.r.o.
Kellerova 900/9
Bardejov
Slovenská republika
www.tecora.sk

Kontaktné údaje:

Marek Smoleň
Kellerova 900/9, Bardejov, 085 01, Slovenská republika
Tel: 00421908377342