Obchodný riaditeľ

14.01.2020 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešovský kraj
Typ pracovnej ponuky: Marketingový riaditeľ, Obchodný manažér, Obchodný riaditeľ, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 5000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre úspešnú spoločnosť na východe Slovenska hľadáme skúseného Obchodného riaditeľa.
Skúsenosť v oblasti predaja obalového papiera je PODMIENKOU.

Vašou náplňou práce bude:
* tvorba marketingových stratégií v oblasti predaja papiera
* tvorba obchodného plánu
* príprava zmlúv
* obchodné rokovania
* riadenie tímu Obchodníkov a Admin. pracovníkov (cca 5 členov tímu)

Iné výhody:

* systém benefitov prezentovaný na osobnom stretnutí

Informácie pre uchádzača:

* Vzdelanie v odbore- technické

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* VŠ vzdelanie
* skúsenosť v oblasti predaja obalového papiera (3 roky)
* skúsenosť na pozíciách - Obchodný zástupca, Obchodný manažér alebo Obchodný riaditeľ
* Anglický jazyk - C1
* Nemecký jazyk - C1
* MS Office - pokročilý
* reprezentatívnosť, samostatnosť, komunikačné zručnosti