Brigáda Nitra - Výroba identifikačných čipov pre zvieratá

12.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolné Hony 6, Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,5 EUR/hod.
4,5€ príplatky za nočné zmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných brigádnikov s chuťou pracovať v 3 zmennej prevádzke (moznost vyberu zmeny)

Náplň práce:
- balenie
- registrácia
- sterilizácia
- skladanie čipov a následne balenie
- jednoduchá práca vhodná pre mužov i ženy

Iné výhody:

Jednoduchá práca pre všetkých,
Príjemne, tiché a čisté pracovné prostredie,
práca v Nitre - Lužianky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- dobrý zrak
- chuť pracovať
- manuálna zručnosť