Obchodný zástupca/Sales Executive pre pozemnú prepravu

09.12.2019 KUEHNE + NAGEL, s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Rozvojová 2
04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1250 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou (ocenenie Najzamestnávateľ 2018 v kategórii doprava a logistika),
• príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
• možnosť jazykového a odborného vzdelávania, profesionálny rast,
• zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod (karta Multisport, príspevok na dopravu, sick days, zdravotný príspevok, zľavy na divadelné predstavenia, pitný režim a čerstvé ovocie, príspevky pri pracovných a životných jubileách, zamestnanecké akcie a teambuildingy, stravné lístky poskytované aj počas neprítomnosti v práci a mnohé iné),
• motivujúca bonusová schéma,
• služobné vozidlo k dispozícii aj na súkromné účely.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1250 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Náplň (druh) práce
Staň sa súčasťou tímu Sales & Marketing a pridaj sa do tímu obchodníkov. Hľadáme skúseného obchodného zástupcu (špedícia a logistika nie je podmienkou). Čo ťa u nás čaká:
• aktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov a nových obchodných príležitostí,
• získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o portfólio existujúcich zákazníkov,
• spolupodieľanie sa na príprave plánov podľa zásad a potrieb firemného plánovania,
• organizovanie a vedenie obchodných rokovaní, prezentácia služieb a projektov spoločnosti,
• práca s interným CRM systémom,
• uzatváranie obchodných príležitostí,
• koordinácia a súčinnosť so všetkými oddeleniami KN v prípadoch reklamácie klienta alebo škodovej udalosti,
• plnenie individuálnych obchodných cieľov,
• účasť na pravidelných obchodných poradách v rámci oddelenia – koordinácia obchodných aktivít a výmena informácií o aktuálnych činnostiach,
• práca vyžaduje cestovanie - Košický, Prešovský, Žilinský a Banskobystrický kraj,
• analýza klientov a aktivít konkurencie.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • prezentovanie
  • organizovanie a plánovanie práce
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

• skúsenosti z oblasti predaja minimálne 2 roky,
• prax v oblasti špedície a logistiky je výhodou,
• výborné komunikačné zručnosti, verbálne aj písomne,
• silné predajné schopnosti,
• výborné analytické zručnosti,
• dobrý time management, zmysel pre tímovú prácu,
• aktívny vodič (práca vyžaduje cestovanie - stredné a východné Slovensko),
• silná orientácia na zákazníka,
• aktívna znalosť anglického jazyka.

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť