Elektro - údržbár

06.11.2019 MicroStep, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Partizánske
Partizánske
Nitrianska cesta 1773/120
95801

Partizánske
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Služby; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

* práca pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou
* koncoročné odmeny
* 2 dni dovolenky naviac
* nadčasy sa preplácajú, prípadne výber náhradného voľna
* rôzne teambuildingové akcie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
Chcete pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá je súčasťou svetovej špičky v rozvoji, výrobe a predaji CNC strojov s celosvetovou pôsobnosťou?

Náplň práce:
* údržba strojov a budov
* bezodkladné riešenie problémov a nedostatkov
* odstraňovanie porúch
* pravidelnou kontrolou a opravami predchádzať vážnym poruchám alebo škodám

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

* elektrotechnické osvedčenie §22 alebo §23

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

MicroStep, spol. s r.o.
Vajnorská 158
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421917617466