Manažér kvality

15.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
od 2500€ btto/mes.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- celková zodpovednosť za kvalitu produktov a procesov prevádzky
- vedenie a riadenie tímu kvality
- projektový manažment v rámci implementácie optimalizačných opatrení (lean production) v úzkej spolupráci s výrobou, logistikou, IT a s príslušnými obchodnými útvarmi ostatných prevádzok
- neustály rozvoj a udržiavanie certifikátov
- prvá kontaktná osoba pre zákazníka vo všetkých otázkach týkajúcich sa kvality
- vykonávanie interných auditov (systémové, procesné), zabezpečovanie produktových auditov
- vytváranie a monitorovanie ukazovateľov kvality
- vedenie a realizácia celej oblasti reklamácií
- zodpovednosť za náklady na kvalitu
- starostlivosť o subdodávateľov a získavanie nových subdodávateľov
- realizácia školení týkajúcich sa kvality

Iné výhody:

- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobnostného i kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- technické vzdelanie
- viacročné skúsenosti v oblasti manažmentu kvality v automobilovom priemysle
- znalosť noriem a predpisov: ISO/TS16949, VDA 6.3, ISO14001, vzorec Q (integrálny, konkrétny, atď.)
- práca v štatistickej procesnej kontrole a ovládanie príslušného softvéru (Minitab, Q-DAS, Q-STAT a pod.)
- pozitívny vzťah k IT
- MS Office na používateľskej úrovni, vynikajúce znalosti Excelu
- interný audítor podľa VDA 6.3
- slovenský jazyk - plynule, nemecký a anglický jazyk - min. B2
- vodičský preukaz sk. B