Technicko-Administratívny pracovník na R&D oddelení

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Poprad

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Strojárska výrobná spoločnosť hľadá do svojho kolektívu Technika, ktorý bude spoľahlivou administratívnou podporou na R&D.
    Technik zodpovedá za správu údajov produktov.

    Náplň práce Technika:
    * aktualizácia dát v systéme/databáze
    * aktualizácia technickej dokumentácie produktov podľa požiadaviek zákazníka
    * dokumentácia procesných zmien (dizajn, projekt, údržba)
    * implementácia dát v rámci MRP (Manufacturing Resource Planning)
    * monitorovanie jednotlivých fáz projektu a presnosť ich výsledkov
    * aktívna prezentácia nápadov a riešení pre zefektívnenie procesov

    Ponúkaný plat

    800 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    * práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
    * možnosť profesionálneho rozvoja a rastu
    * kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného
    * ročná odmena na základe splnenia stanovených cieľov
    * ďalšie benefity prezentované osobne

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    * SŠ/VŠ vzdelanie – technické (strojárstvo)
    * prax na podobnej pozícii vo strojárskej výrobe
    * Anglický jazyk – komunikatívna úroveň (B2)
    * schopnosť čítať technickú dokumentáciu
    * MS Office – pokročilý užívateľ
    * skúsenosť s programom SAP (Corel Draw, Adobe Illustrator – výhodou)
    * zodpovednosť, orientácia na výsledky
    * komunikatívna, iniciatívna a motivovaná osobnosť

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie