Junior účtovník/účtovníčka do Ivanky pri Dunaji! (Ref. č.: PR/022071)

08.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ivanka pri Dunaji
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Fakturant, Špecialista pohľadávok, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1000€ brutto, v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- fakturácia a účtovanie odberateľských faktúr a bankových výpisov,
- účtovanie stravných lístkov, kolkov, parkovacích a platobných kariet,
- kontrola pohľadávok.

Iné výhody:

- flexibilná pracovná doba,
- dovolenka nad rámec zákona,
- zamestnanecké zľavy,
- teambuildingy a mnohé iné.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore,
- prax na obdobnej pozícii min. 1 rok,
- znalosť anglického jazyka je vítaná,
- dynamický a zodpovedný prístup k práci.