Obchodný zástupca / Business developer

04.12.2019 ALS SK, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota
Kirejevská 1678
97901
Slovensko

Typ pracovnej ponuky: Obchod; IT analytik, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná aj motivačná zložka mzdy bývajú presnejšie zadefinované na pracovnom pohovore, kde býva predstavený aj systém korporátnych benefitov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Všetky zaslané životopisy budú samostatne posúdené a na pohovor si pozveme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Náplň (druh) práce
Účel pracovnej pozície :
Zabezpečovanie a koordinácia obchodných aktivít v regióne západného Slovenska v súlade so strategickými cieľmi spoločnosti v oblasti predaja služieb a zákazníckeho servisu.

Kľúčové zodpovednosti :
1. Akvizícia nových klientov v regióne západného Slovenska.
2. Prezentácie našej ponuky a uzatváranie obchodných zmlúv.
3. Rozvíjanie spolupráce so súčasnými zákazníkmi.
4. Vyvíjanie maximálneho úsilia pre zaistenie spokojnosti zákazníkov.
5. Príprava a komunikácia pre daný okruh zákazníkov s uplatnením príslušných obchodných pravidiel.
6. Zaistenie správnej a včasnej komunikácie s laboratóriami potrebnej k zaisteniu všetkých podmienok tak, aby boli naplnené očakávania zákazníkov (prípadné sťažnosti, reklamácie) a tlmočí očakávanie zákazníkov.
7. Spolupracuje aj s ďalšími pobočkami ALS pri získavaní podrobnejších informácií o požiadavkách zákazníkov.
8. Zúčastňuje sa odborných podujatí, za účelom stretnutia so zákazníkmi (odborné a vedecké semináre pre potravinárske firmy).
9. Monitoring trhu a konkurencie.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • vyjednávanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Vzdelanie potravinárskeho, chemického, prírodovedeckého alebo príbuzného smeru (so zameraním na chémiu, mikrobiológiu, hygienu a kontrolu kvality potravín) sú výhodou
- Skúsenosti z práce v oblasti marketingu alebo v potravinárskom laboratóriu min. 2 roky sú výhodou
- Komunikatívna, charizmatická a dobre organizovaná osobnosť
- Znalosť práce na PC (Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft Excel)
- Dobrá znalosť AJ - slovom aj písmom je výhodou
- Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť