Zvárač (Inštalatér - Kúrenár)

01.11.2019 S. Invest s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Novozámocká 102
94905

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Služby, Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj; Inštalatér, Kurič, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: 7. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- výška mzdy (až do 1.250€) závisí od rozsahu kvalifikácie a odbornosti uchádzača
- miesto výkonu práce: sídlo firmy klienta + vysielanie na miesta realizácií

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
7. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
17. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Energetika, plyn a elektrinaStavebníctvo

Náplň (druh) práce
- zváranie acetylén / kyslík / plyn / elektrický oblúk
- montáž vonkajších a vnútorných rozvodov vody, plynu a kúrenia
- montáž a rekonštrukcie vykurovacích systémov, montáže tepelných izolácií
- vykonávanie ostatných prác podľa pokynov nadriadeného (servisnú činnosť a práce súvisiace s predmetom činnosti)

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Podmienkou:
- platný zváračský preukaz (acetylén / kyslík / plyn / elektrický oblúk - jeden uchádzač nemusí mať na všetky uvedené typy zvárania, dôležité je, aby sa dvaja uchádzači spolu dokopy mali obsiahnuté tieto typy zvárania)
Výhodou:
- praktická znalosť a skúsenosti s prácou zvárača
- skúsenosti z vodoinštalatérskej a kúrenárskej profesie, skúsenosti s inštalačným materiálom
- vodičský preukaz
- schopnosť čítať technické výkresy
- technické myslenie, manuálna zručnosť
- zodpovedný a spoľahlivý, nekonfliktný
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

S. Invest s.r.o.
P. Rádayho 8
98401 Lučenec
Slovensko