Operátor výrobnej linky

19.11.2019 THYMOS spol.s r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Kežmarok
Veľká Lomnica
Popradská 518
05952

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,15 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- k základnej mzde vyplácané mesačné prémie, príplatky a možné osobné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecké zľavy na nákup vyrábaných produktov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,15 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
25. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaPotravinárstvo

Náplň (druh) práce
Obsluha a nastavovanie baliacich strojov, ktoré sú určené na balenie korenín, koreninových zmesí, ochutených cukrov, kakaa a pudingov.
Zodpovednosť za plynulú prevádzku strojov - sledovanie a odstraňovanie porúch.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- Podmienkou prijatia na uvedené pracovné miesto je uchádzač o zamestnanie vo veku DO 29 ROKOV, EVIDOVANÝ NA ÚPSVaR MINIMÁLNE 6 MESIACOV, prípadne so skrátenou dobou evidencie.
- Podmienkou prijatia je uchádzač o zamestnanie bez alergických a kožných problémov so základnými hygienickými návykmi, nakoľko ide o prácu v potravinárskom priemysle - práca s koreninami.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

THYMOS spol.s r.o.
05952 Veľká Lomnica
Slovensko
Tel: +421903646243