Servisný pracovník

01.11.2019 SEMIKRON, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Piešťany
Vrbové
Šteruská 3
92203

Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie, práca v čistých výrobných priestoroch
- každoročná úprava miezd, polročné odmeny
- nadštandardné príplatky za poobednú, nočnú zmenu, prácu cez víkend a vo sviatok
- prítomnostná prémia, dovolenka nad rámec ZP
- bezplatná doprava firemným autobusom na určených trasách alebo príspevok na dopravu do zamestnania
- výhodné stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- zaujímavý sociálny program pre zamestnancov, organizovanie rôznych firemných akcií, kultúrnych a športových aktivít
- možnosť kariérneho rastu (prioritná ponuka pracovných príležitostí pre interných zamestnancov)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
850 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
- Vykonáva opravy a údržbu elektrickej časti strojov a zariadení.
- Vykonáva opravy jednoduchých mechanizmov strojov a ich nastavenie.
- Spolupracuje pri zabezpečení náhradných dielov.
- Vykonáva generálne údržby zariadení.
- Vedie dokumentáciu o poruchách a vypisuje príslušné dokumenty.
- Prevádza preventívny servis podľa určeného plánu.
- Vykonáva montáž, demontáž, premiestnenie a oživenie strojov a zariadení.
- Zhotovuje jednoduché súčasti strojov a zariadení.
- Podáva návrhy na zlepšenia strojov a zariadení.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
štvorzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola - elektrotechnika
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • manuálna zručnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Ďalšie požiadavky:

V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou SEMIKRON, s.r.o, IČO: 31423230, Šteruská 3, 922 03 Vrbové (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise, motivačnom liste a dotazníku. Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe čl. 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016, povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:
a) osobné údaje spracúva iba prevádzkovateľ
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia o ochrane údajov,
c) osobné údaje nebudú poskytnuté iným príjemcom
d) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalších 12 mesiacov po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
e) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
f) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia o ochrane údajov; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
g) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 nariadenia o ochrane údajov.

Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy: email

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SEMIKRON, s.r.o.
Šteruská 3
92203 Vrbové
Slovensko