Elektromechanik na oddelení údržby

16.01.2020 SKC foundry s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Štúrovo
Továrenská 7
94301

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik, Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 835 EUR
Termín nástupu do práce: 7. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Dochádzkový bonus = 60 €/mesačne,
- Údržbársky bonus (po skúšobnej dobe) = od 0 do 100 €/mesačne (závisí od angažovanosti zamestnanca),
- Výkonnostný bonus (po skúšobnej dobe) = od 0 do 150 €/mesačne (závisí od výsledkov celého tímu),
- Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) = 2% z brutto príjmu,
- Príspevok na pranie = 60 €/ročne,
- Jednorazová odmena: 60 € po troch mesiacoch a 120 € po roku za každého odporučeného nového kolegu,
- Stravné lístky v hodnote: 3,90 €,
- Všetky príplatky podľa Zákonníka práce.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
835 € za mesiac

Dátum nástupu:
7. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 12. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
Hľadáme kandidáta na pozíciu elektromechanik, ktorý má dobré technické myslenie, znalosť čítania elektrotechnických schém a prvkov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

- prax na podobnej pozícii min. 2 roky
- práca s PC (MS Excel) výhodou
- ukončené vzdelanie elektrotechnického zamerania
- platné osvedčenie podľa § 22 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z. z. - podmienka
- platná vyhláška § 23 - výhodou
- praktické skúsenosti s údržbou strojov a zariadení
- schopnosť čítať technické výkresy a manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita,
- schopnosť pracovať v tíme, iniciatíva, schopnosť správneho rozhodovania

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • pozornosť