Vodič VZV

02.12.2019 STAFF AG, a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Priemyselná

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 555 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- férový a prozamestnanecký prístup
- bohatý sociálny program (teambuildingové aktivity, firemné akcie...)
- podpora osobnostného rozvoja
- gastrolístky v hodnote 4,30€
- výročné zvyšovanie mzdy
- nadčasové flexikonto (predĺžené víkendy)
- pracovný čas neobmedzujúci rodinu a koníčky

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
555 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaDopravaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:22. 11. 2019Informácie pre záujemcu:Pre nášho klienta hľadáme šikovného vozičkára/vozičkárku, ktorý/á popri mzde očakáva od zamestnania aj "tretí rozmer". Ak ste to vy, koho hľadáme, zavolajte na t.č. 0948/950975 alebo napíšte na email
Zabezpečíme Vám obhliadku pracoviska a rozhovor s Vašim budúcim nadriadeným.

Náplň (druh) práce
Ponúkame Vám prácu v príjemnom a tichom prostredí nemeckej inovatívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou a vývojom parkovacích automatov.
Pracovať budete ako pracovník v sklade v jednozmennej prevádzke (6,00 hod - 14,30 hod).
Náplňou práce sú:
- práce s vysokozdvižným vozíkom (nakladanie, vykladanie materiálu z/do LKW, práce v regálovom systéme), inventarizácia, evidencie
Celková mzda brutto od 555€ brutto + garantovaná variabilná zložka vo výške 150€ - 220€ (podľa počtu odpracovaných dní).

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • informačná gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Výhodou sú skúsenosti s vedením skladového hospodárstva a s prácou so skenerom.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pozornosť
  • spoľahlivosť