Zasielateľ / Disponent vnútroštátnej kamiónovej prepravy

25.11.2019 KUEHNE + NAGEL, s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Ilava
Dubnica nad Váhom
Industrial park, Priemyselná 12/4606
01841

okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Disponent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 12. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou (ocenenie Najzamestnávateľ 2018 v kategórii doprava a logistika),
• príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
• možnosť jazykového a odborného vzdelávania, profesionálny rast,
• zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod (karta Multisport, príspevok na dopravu, sick days, zdravotný príspevok, zľavy na divadelné predstavenia, pitný režim a čerstvé ovocie, príspevky pri pracovných a životných jubileách, zamestnanecké akcie a teambuildingy, stravné lístky poskytované aj počas neprítomnosti v práci a mnohé iné),
• motivujúca bonusová schéma.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 12. 2019

Dátum pridania ponuky:
18. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

DopravaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Ak máš skúsenosti v oblasti vnútroštátnej kamiónovej prepravy, pridaj sa do nášho tímu pozemnej prepravy a pracuj na novom projekte!

Čo Ťa čaká?
Činnosti spojené so zabezpečovaním vnútroštátnej cestnej nákladnej dopravy v oblasti realizácie prepráv, cenotvorby a rozvoja zmluvných vzťahov:

- denná komunikácia so zákazníkmi a dopravcami (email/telefón),
- dojednávanie prepravných podmienok,
- komplexné riadenie špedičných prípadov, zabezpečenie včasnej fakturácie výkonov, archivácia dokladov,
- poskytovanie poradenskej služby zákazníkom v oblasti zasielateľských služieb,
- koordinácia prepravnej činnosti s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
- komunikácia s ostatnými pobočkami spoločnosti,
- práca na jednu zmenu.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • samostatnosť
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- nevyhnutné sú skúsenosti v oblasti vnútroštátnej pozemnej prepravy/špedície aspoň 2 roky,
- prácu s MS Office na pokročilej úrovni,
- výborné komunikačné zručnosti,
- znalosť anglického/nemeckého jazyka výhodou,
- silnú orientácia na zákazníka,
- logické myslenie, schopnosť pohotovo a rýchlo sa rozhodnúť,
- organizačné schopnosti.

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť