Manipulant v čokoládovni na NZV - 5,40€/hod. + prémie, ubytovanie zdarma, možnosť záloh

16.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Račianska 44, 83102 Bratislava 3
Bratislavský kraj; Bratislava, okres Galanta, okres Malacky, okres Pezinok, Senec, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,7 EUR/hod.
5,40€/hod. s dochádzkovým bonusom + 10% prémie z hodinovej sadzby
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha elektrického NZV
Odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu (formy, biele debničky, cisterny...)
Práca so skenerom
Práca na PC

Je nutné mať platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov a potravinársky preukaz

Iné výhody:

- stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu
- časom možnosť prestupu do kmeňového stavu
- dobré platové ohodnotenie,
- stravné lístky v hodnote 3,60 EUR
- MOŽNÉ ZÁLOHY
- UBYTOVANIE ZDARMA

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Platný preukaz pracovníka v potravinárstve (vieme zabezpečiť)
Platný preukaz na NZV elektrický vozík - trieda A, B
Schopnosť pracovať samostatne
Ochota pracovať na zmeny