Strojník balenia do čokoládovne - 5,49€/hod. + príplatky, UBYTOVANIE ZDARMA

16.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,83 EUR/hod.
3,83€/hod. + 1,28€/hod. dochádzkový bonus + 10% prémie = 5,49€/hod. + príplatky podľa ZP
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Podieľať sa na výrobnej činnosti s tímom danej linky
Komunikácia s predákom a strojníkom balenia z preberanej zmeny
Obsluha strojov na baliacom úseku linky – nastavovanie parametrov a ich zaznamenávanie
Príprava a výmena kotúčov obalu, kontrola správnosti obalov
Manipulácia so zlomom a sanitačným odpadom
Kontrola výrobku – odoberanie vzoriek, vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hmotnosti výrobku
Zodpovednosť za kvalitu výrobkov
Absolvovanie školení ktoré rozšíria vaše skúsenosti

Iné výhody:

Ubytovanie hradené zamestnávateľom
Zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
Osobný a kariérny rast
Stravné v hodnote 3,60 €

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Ideálne potravinársky/cukrársky smer ale obmedzenia sa nekladú
Zodpovednosť
Skúsenosti z výroby a s baliacimi strojmi (výhodou)
Skúsenosť s ovládacími panelmi
Logické myslenie