Dlhodobá brigáda v Rakoľuboch - etiketovanie a kolkovanie tovaru

08.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rakoľuby-Kočovce
okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,2 EUR/hod.
3,20€/hod
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dlhodobá brigáda s možnosťou pracovať na ranné a poobedné zmeny v spoločnosti, ktorá sa nachádza
v Rakoľuboch pri Novom Meste nad Váhom:
- balenie, kolkovanie a etiketovanie potravinového tovaru,
- označovanie tovarov štítkami podľa predloženého predpisu.

Iné výhody:

- ranné a poobedné zmeny
- flexibilita zmien

V prípade bližších otázok nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0918 790 716.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve.
Vek nad 18 rokov.