Junior webdizajnér (HTML, CSS)

06.12.2019 K_CORP s.r.o.
Miesto práce: Košický kraj; okres Spišská Nová Ves; Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Web dizajnér
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 - 750 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého úlohou bude:
- implementácia grafických návrhov z PSD súboru do CMS systému s využitím HTML, CSS prípadne JavaScript.
- údržba existujúcich web stránok a doprogramovanie funkcionalít na existujúce web stránky
- možnosť participácie na rôznych ďalších projektoch

Iné výhody:

- práca v priateľskej, férovej a stále rastúcej spoločnosti
- možnosť účasti na rôznych zaujímavých projektoch
- príležitosť učiť sa a rásť
- odbornosť, skúsenosť a otvorenosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Adobe Photoshop, HTML, PHP

- pokročilá znalosť HTML / CSS podmienka
- skúsenosti s optimalizáciou HTML a CSS kódu pre rôzne prehliadače (IE 9+; FF; Safari PC/MAC; Chrome)
- minimálne základná znalosť PHP
- schopnosť písať prehľadný dobre čitateľný kód
- samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa nové technológie
- všeobecné znalosti a prehľad v oblasti IT technológií

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť K_CORP je poskytovateľom komplexných IT služieb s viac ako 15 ročnými skúsenosťami. Má významné postavenie na trhu IT v oblasti východného Slovenska . Hlavným zameraním firmy je navrhovanie IT riešení, outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach, tvorba web stránok a vyvíjanie softvéru podľa potrieb našich klientov za účelom zefektívnenia a sprehľadnenia ich práce. Vážime si našich klientov a ich spokojnosť nás posúva stále ďalej.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

Adresa:

K_CORP s.r.o.
Radlinského 20/2231
Spišská Nová Ves
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jana Verešová
Radlinského 20/2231, Spišská Nová Ves, 052 01, Slovenská republika