Montážnik do elektrovýroby na 2 zmeny v Liptovskom Hrádku

11.12.2019 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Miesto práce: Liptovský Hrádok
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik, Montážnik, Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 700 EUR
3,40- 3,63 €/h brutto (možnosť vyššej hodinovej mzdy pri skúsenostiach) + príplatky a bonusy (priemerne 600-700€/brutto)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Práca s výrobnou dokumentáciou a s pracovnými postupmi pre elektrotechnické výrobky a systémy.
- Príprava a rozdelenie materiálu pre montáž podľa podskupín a finálnych výrobkov.
- Predmontáž, montáž, finalizácia a balenie systémov.
- Zapojenie systémov podľa schém a pracovných postupov.
- Kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie.
- Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
- Udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S.
- Mechanická úprava dielov použitých dielov, ak je potrebne podľa dokumentácie.
- Jedná sa o rôznorodú prácu, nejedná sa o pásovú výrobu
- Práca prevažne v sede

Iné výhody:

- práca v stabilnej a príjemnej spoločnosti
- práca na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00)
- možnosť získať náborový bonus do výšky 500€ (po odpracovaní 6 mesiacov pre spoločnosť a splnení podmienok dochádzky)
- rôzne benefity a bonusy (výkonnostný bonus do 60€)
- celofiremný bonusový systém do 12%
- práca prevažne v sede
- úvodné zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Soňa Žilová
Lazaretská 8, Bratislava, 811 08, Slovenská republika
Tel: 0905555681