Operátor výroby - ženy, muži, páry

03.12.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: Hlohovec
Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 - 900 EUR
735 € + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti. Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátora výroby, v automobilovom priemysle.

vykladanie a nakladanie dopravníkov
vizuálna kontrola vyrobených dielov
odmasťovanie, stieranie, lakovanie, či leštenie
montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie,

Iné výhody:

ubytovanie zabezpečené ZDARMA
stravné lístky
rôzne bonusy a možnosť nadčasu
týždenné zálohy
starostlivosť koordinátora

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu alebo volajte v pracovné dni od 8.30 do 15.30h na t.č. 0918918155.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

manuálna zručnosť
ochota pracovať na zmeny
zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
prax vo výrobnom prostredí podmienkou + životopis

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Zita Havrilová
Mlynská 27, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: +421918918155