Pracovník povrchových úprav

08.12.2019 STRYX s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Rozvojová 2
04011

Košice
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 769 EUR
Termín nástupu do práce: 7. 1. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- veľmi zaujímavá a rôznorodá práca
- trvalý, dlhodobý a stabilný pracovný pomer v stabilnej firme, ktorá je na trhu už 28 rokov
- po zaučení sa základný plat zvyšuje až na 900 eur v čistom
- nadštandardné ohodnotenie za prácu nadčas a cez víkendy
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
769 € za mesiac

Dátum nástupu:
7. 1. 2020

Dátum pridania ponuky:
14. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zašlite prosím životopis s fotografiou na kontaktný mail a my si vyberieme vhodných kandidátov na osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Predpovrchová úprava výrobkov, odmasťovanie výrobkov, vŕtanie výrobkov, brúsenie výrobkov, navešovanie výrobkov, lakovanie výrobkov, zvešovanie výrobkov, balenie výrobkov, príjem a expedícia výrobkov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

- bezproblémový a nekonflikný typ
- schopnosť vykonávať svoju prácu zodpovedne, vysokokvalitne a maximálne precízne
- cit pre kvalitu
- práca musí byť pre uchádzača aj koníčkom
- možnosť pracovať v dvojsmennej prevádzke (3 týždňový cyklus - 2 týždne doobeda, 1 poobede)
- nie je nutná prax, ani predchádzajúce skúsenosti, nových pracovníkov bezplatne zaškolíme
- v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie v blízkej ubytovni

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • technický talent
  • trpezlivosť