Hľadáme ručných zváračov 135 - zrekonštruované priestory výroby, zabezpečené odsávanie na pracovisku (nástup do interného stavu klienta)

12.12.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou, okres Prievidza, Topoľčany, okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
od 1000€ brutto (min. 5,00€/hod. + 2,00€ variabilná zložka + 50€ dochádzkový bonus + príspevok na dopravu + príplatky)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zváranie komponentov v súlade s technickou dokumentáciou
- čistenie, brúsenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
- kontrolovanie kvality zvarov
- ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

Iné výhody:

- zrekonštruované, čisté priestory
- príjemná atmosféra na pracovisku
- zabezpečené odsávanie na pracovisku
- nástup do interného stavu spoločnosti

- dochádzkový bonus 50 €
- výkonnostná prémia (0,50€/hod. – 2 €/hod. k základnej mzde)
- príspevok na dopravu – nad 5 km bez dokladovania
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- bonus pri odporučení zamestnanca (200 – 300 €)
- príspevok pri narodení dieťata – 100 €
- poukážka pri narodeninách – 10 €
- ročná prémia – 100%

- podpora vzdelávania, školenia, workshopy, kurzy
- rôzne športové a zábavné podujatia. /DOD, Vianočný večierok, Oktoberfest, Bežecké podujatia, Deň zdravia/

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

osvedčenie o základnom kurze zvárania Z-M1
zváračský preukaz
schopnosť čítania technickej dokumentácie
manuálna zručnosť
dôslednosť, precíznosť
ochota prejsť na 3 zmeny