Technik údržby - elektrikár

31.10.2019 Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Prologis Park, Dolné Hony DC1
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Elektrikár, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1100 EUR + odmeny avšak v prípade, že Tvoje skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore
- mesačné odmeny do 10%
- príspevok na dopravu 20 €
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 70 €
- priateľské, bezpečné a čisté pracovné prostredie
- práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná) v pondelok-piatok
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja
- príspevky zo sociálneho fondu
- príspevok na stravu nad rámec zákona

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Záujemcov voláme individuálne na pohovor

Náplň (druh) práce
Máš prax ako technik údržby vo výrobnom automotive prostredí? Nevadí Ti práca na tri výrobné zmeny? Nehľadáš iba prácu ale aj priateľské pracovné prostredie? A ešte ako bonus motivujúce platové ohodnotenie?
Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak sa ozvi pre viac info.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • matematická gramotnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • organizovanie a plánovanie práce

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s prácou ako technik údržby výhodou
- SŠ vzdelanie - ELEKTROTECHNIK / ELEKTRONIK
- § 22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- Skúsenosti s údržbou elektrických strojov a zariadení výhodou
- Znalosť elektrotechnických schém
- Počítačové zručnosti na užívateľskej úrovni
- Ochota pracovať na zmeny
- Samostatnosť
- Teamový hráč

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.
AC Diplomat, Palisády 29/A
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421940626916