STOLÁR - MONTÉR NÁBYTKU

03.12.2019 HOGO GMBH
Miesto práce: západné Rakúsko
Rakúsko
Typ pracovnej ponuky: Drevospracujúci priemysel; Stolár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2700 EUR
13.10 brutto / hodina
diéty
hradené ubytovanie
zálohy možné a vyplácané priamo na vaše konto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 17

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ste vyučený stolár, alebo máte dlhoročnú skúsenosť s montážou nábytku?
Dohovorite sa nemecky? Vítame aj dvojice, pričom aspoň jeden sa musí dohovoriť nemecky.
Montáž nábytku pre zákazníkov, montážne práce priamo u výrobcu
Nástup okamžite alebo podľa dohody

Iné výhody:

rakúska zmluva
mesiac skúšobná doba
zdravotné a sociálne poistenie
POZOR NEMČINA NA ÚROVNI DOHOVORENIA SA

Prosím sprostredkovateľov, aby nás nekontaktovali, tak ako prosíme, aby neboli naše ponuky zneužívané na ďalšie obohacovanie sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

auto potrebné
nemčina
chuť pracovať v zahraničí
ŽIVOTOPIS POSIELAJTE VÝLUČNE V NEMČINE

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme personálna spoločnosť s 11-ročnou pôsobnosťou na rakúskom pracovnom trhu. Hľadáme nových pracovníkov, ktorí sa dohovoria po nemecky. Pracovné ponuky máme z oblasti stavebníctva, strojárstva a logistiky. Nájdete pozície aj pre vysokoškolákov s komunikatívnou nemčinou.
Pri pozíciách v stavebníctve akceptujeme dohovorenie sa po nemecky aspoň u jedného.
Životopis posielajte len v nemeckom jazyku.
Ubytovanie hradíme v plnej výške.
Zálohy sú možné a vyplatené priamo na váš účet.

Adresa:

HOGO GMBH
Wallerer Straße 49
Wels
Rakúsko

Kontaktné údaje:

Martina Daransky
Wallerer Straße 49, Wels, 4600, Rakúsko
Tel: 0043 664 889 44 162