Projektový špecialista – elektro (Ref. č.: PR/022066)

14.12.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment; Elektromechanik, Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Inžinier údržby, Programátor, Projektový manažér, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 2400 eur (brutto)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- spolupráca pri príprave a realizácií investičných projektov
- podiela sa na realizácií v oblasti navrhovania, posudzovania kontroly, návrhu riešení
- spolupracuje na organizovaní a realizácii projektu
- komunikuje s potenciálnymi dodávateľmi

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- VŠ vzdelanie (elektrotechnické)
- prax v oblasti realizácií projektov
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
- MS Office- pokročilý
- ACAD- pokročilý