OPERÁTOR VÝROBY (KECHNEC) (Ref. č.: 3-30-33092/PF)

15.12.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
Košice
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 720 EUR
720 - 900 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Obsluha CNC strojov (pomocné práce pri CNC strojoch)
- Nakladanie dielov do strojov
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- Kontrola výrobného procesu
- Hlásenie porúch

Iné výhody:

- Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
- Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Nadštandardné príplatky
- Stravné lístky
- Príspevky zo Sociálneho fondu
- Príspevok na cestovné
- Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
- Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- SŠ technické vzdelanie
- Skúsenosti na pozícii operátor výroby výhodou
- Čítanie technickej dokumentácie výhodou
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Práca na zmeny (3-4 zmeny)
- Zodpovednosť