Product Specialist pre vizuálnu komunikáciu (Ref. č.: PR/022062)

15.01.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR, Obchod; Account manager, Marketingový pracovník, Marketingový špecialista, Produktový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500 € brutto výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Podpora produktového portfólia v segmente vizuálna komunikácia a špeciálne papierenské produkty
* Implementácia nových produktov na trh
* Navrhovanie efektívnych riešení pre zákazníkov
* Starostlivosť o kľúčových klientov
* Prieskum trhu a monitorovanie konkurencie
* Vedenie technickej a obchodnej dokumentácie
* Zodpovednosť za efektívne využívanie skladového materiálu
* Príprava obchodných podmienok a riešenie obchodný prípadov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* Pôsobenie v segmente vizuálnej komunikácie je podmienkou
* Znalosť prostredia veľkoformátovej reklamy
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka
* Vynikajúce prezentačné a komunikačné zručnosti
* Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
* Cieľavedomosť, dynamickosť, flexibilita a samostatnosť