Referent oddelenia SP - špeciálny stavebný úrad (doprava)

26.10.2019 Mesto Považská Bystrica
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica
Centrum 2
01713

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika, Štátna a verejná správa, Reality a stavebníctvo; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 832 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
832 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 11. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Náplň (druh) práce
Najmä:
- povoľovať stavby miestnych komunikácií, účelových komunikácií a ich zmien,
- vydávať oznámenie k ohláseniu stavebných a udržiavacích prác na miestnych a účelových komunikáciách,
- určovať použitie dopravných značiek a dopravných zariadení
a ďalšie činnosti vyplývajúce z príslušných právnych predpisov.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Požadujeme:
• VŠ vzdelanie stavebného, architektonické prípadne právnického zamerania alebo ÚSOV stavebného zamerania,
• výhodou prax vo verejnej správe – najmä v stavebnom alebo dopravnom odbore,
• znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov z oblastí správneho práva (najmä cestný zákon, zákon o cestnej doprave, stavebný zákon, správny poriadok, vyhláška 532/2002 Z.z., vyhláška 453/2000 Z.z.,....),
• ovládanie práce s počítačom (WORD, internet, elektronická pošta...),
• vodičský preukaz skupiny B,
• osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť pri plnení zverených úloh,
• trestná bezúhonnosť.

Uchádzač, ktorý chce byť zaradený do výberového konania musí predložiť:
• žiadosť o prijatie do pracovného pomeru,
• profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe,
• fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom stupni vzdelania v požadovanom odbore (nevyžaduje sa, aby bola úradne overená),
• fotokópiu vodičského preukazu skupiny B.
Nástupný plat: VŠ – od 832 € brutto, ÚSOV – od 728 € brutto

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s požadovanými dokladmi doručte do 2. 12. 2019 do 12,00 hod. na adresu:
Mestský úrad
Centrum 2/3
017 13 Považská Bystrica

Bližšie informácie získate na t. č. 042/4305225 a na e-mailovej adrese email

Poznámka:
Informácie o spracúvaní osobných údajov podľa článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov sú zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa www.povazska-bystrica.sk.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mesto Považská Bystrica
Centrum 2
01713 Považská Bystrica
Slovensko
Tel: +421424305225